26 listopada 2013

Recenzja - Zielona herbata od Loyd Tea!

 Zielona herbata od Loyd Tea! - 100g/3,99zł


Zielona, liściasta herbatka Loyd Tea to klasyczny smak, wyjątkowych gatunków zielonej herbaty w wersji dla amotorów tradycyjnego sposobu parzenia.Uuu...nigdy nie lubiłam zielonej herbaty, ale mama zawsze mówiła: "Pij! Będziesz zdrowsza!", ale dla mnie to był koszmar z liśćmi, że tak powiem :) Smak? Taki ziołowy z domieszką trawy. Och, nienawidzę owego smaku, ale powiem Wam szczerze, że zielona herbata to zdrowa herbata! Środek wzmacniający koncentrację, polepszający pamięć, jako lek na bóle głowy czy niestrawność a nawet antidotum na słabnący wzrok czy zatrucia alkoholowe. Oprócz tego świetnie gasi pragnienie, odmładza, dobrze smakuje. Taak, bez ściemy :) Trochę trzeba pocierpieć, ale jakie korzyści. Polecam spróbować, aczkolwiek cudów nie będzie co do smaku :D

---------------------
Zapraszam na Loyd Tea Grzaniec! <3

15 komentarzy:

 1. ja jestem jej wielbicielką i zaopatruje się tylko w takie liściaste herbatki.Polecam Ci kupić zaparzacz tłokowy,wtedy pozbędziesz się liści a będziesz miała fajny zdrowy napój.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie czasem zdarzy się pić taką herbatkę ale ciężko z tym, trzeba po prostu ją lubić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, zielonej herbaty strasznie nie lubie ; |


  http://impossiblelive93.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam pić zwykłą,zieloną herbatę z plasterkiem cytryny,zupełnie zmienia jej smak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam pic zieloną herbatkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam zieloną herbatkę - obowiązkowo tą liściastą ! :)

  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Zacznij od zielonej smakowej i pomału oswoisz sie z tym smakiem

  OdpowiedzUsuń
 8. nie lubię zielonej herbaty :D na pewno nie spróbuję jej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Postanowiłam spożywać tą własnie herbatę, pozytywnie zaskoczył mnie jej smak i aromat. Pierwszy raz zdarzyło mi się zakupić zielona herbatę i to był strzał w dziesiątkę. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem pozytywnie zaskoczona głębokim smakiem i aromatem tejże herbaty. Jeśli miałabym wybrać ponownie, sięgnęłabym po tą samą. Polecam :) Przyznam, że po raz pierwszy decydowałam się na zakup zielonej herbaty i to był strzał w dziesiątkę :)

  OdpowiedzUsuń