30 września 2018

Stylizacja brwi - Pomada i Maskara do brwi | Delia Cosmetics

Jeszcze tak niedawno moja stylizacja brwi opierała się na pudrowych produktach i czystym wosku. Odkąd spróbowałam kremowych pomad - już nigdy nie wróciłam do cieni. Pomady sprawiały, że czynność nadania kształtu brwiom i podkreślenia ich stawała się dla mnie przyjemnością. W szufladzie znajdą się jeszcze jakieś nowe pudrowe produkty do brwi, ale opornie idzie mi ich stosowanie - wręcz od dawna już ich nie stosuję.
Piszę o pomadach, ale czy dzisiaj w ogóle będzie o jakichkolwiek pomadach? :)
Zapraszam do poczytania.
Pomady do brwi w kolorach od lewej: Jasny Brąz, Ciemny Brąz, Grafit.
Produkty w opakowaniu posiadają dodatkowo malutki pędzelek do wyrysowywania brwi oraz szczoteczkę do układania ich. Szczoteczki używam, ale pędzelka nie lubię - wolę moje stałe pędzle. 
Na samym początku, warto zaznaczyć, iż tych produktów nie do końca można nazwać pomadami. Posiadają średnią pigmentację i bardziej przypominają konsystencję wosku z pigmentem. Odcień można budować, o czym świadczą swatche poniżej. Można uzyskać zarówno delikatny efekt, jak i mocny.
Co do trwałości. Jeżeli nie dotykamy brwi dłońmi to "pomady" utrzymają się na spokojnie cały dzień, ale jeżeli przez przypadek przeciągniemy dłonią to niestety, ale pomada może nam się rozmazać, bądź nawet przenieść na inne partie twarzy. Z tym trzeba być bardzo uważnym i ostrożnym.
Bardzo ładnie podkreślają brwi i dzięki woskowej konsystencji można ujarzmić i ułożyć włoski. Stosuję je na co dzień, ponieważ można nimi wyczarować naturalny look brwi - za to polubiłam te produkty. :)
Od lewej: Jasny Brąz, Ciemny Brąz, Grafit.
Maskary do brwi w kolorach od lewej: Beż, Brąz, Grafit. Odpowiadają odpowiednio odcieniom powyższych "pomad" do brwi.
Nie mają tendencji do sklejania włosków i nie pozostawiają grudek. Produkt w celu nawilżenia, wygładzenia i ochrony brwi posiada w sobie kompozycję pięciu olejków: makadamia, sezamowego, kukurydzianego, słonecznikowego oraz z oliwek.
Maskary w zupełności nie stylizują brwi na "sztywno", tak jak w przypadku innych mocnych produktów. Włoski nadal pozostają miękkie. Maskary nie zastygają do końca i tutaj jeden ruch dłonią może sprawić, iż produkt przeniesie nam się na inne partie twarzy.
Jeżeli chodzi o trwałość produktu bez naruszania go to mogę ocenić ją jako bardzo dobrą. Wytrzymuje cały dzień na brwiach. Ładnie podkreśla odcień i układa włoski. Ponadto, łatwo go zmyć. :)

Podsumowując, produkty mogą być świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć stylizację brwi pomadami, ale oczekują delikatnego efektu. Pomady z mocnym pigmentem mogą zrobić krzywdę osobom, które nie wiedzą jak się za to zabrać. Wierzcie, że większość osób nie zwróci Wam uwagi, że macie zbyt mocno wyrysowane brwi.
Warto zaznaczyć, że jeżeli ktoś oczekuje trwałego, nie do ruszenia efektu to nie są to produkty dla niego. Zdecydowanie, jest to opcja na co dzień, dla osób mniej wymagających. :)
_________
Bądź ze mną na FanPage oraz Instagram-ie @brylantina ! <3

7 komentarzy:

 1. Ooo i kolor Grafit jak dla mnie w sam raz. Muszę zacząć ogarniać moje brwi bo aż mi wstyd :-P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie nauczyłam się jeszcze obsługi takich produktów :) ale pracuję nad tym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zadowolona z produktów do brwi Delii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pomade i mascare z tej serii. Pomada jest ok chociaż trzeba nauczyć się nią pracować, ale mascara jak dla mnie bubel ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. zestaw konkretny, wystarczyła by mi jedna pomada :) nie rozumiem, po co Delia tyle tego wysyła :)

  Zapraszam na mój blog parentingowy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja pokochałam maskary do brwi :) z pomadą muszę jeszcze popracować!

  OdpowiedzUsuń
 7. Też miałam tę paczkę.
  Pomady i mascary do brwi EXTRA.
  Porady jednak lepiej wypadają 😉

  OdpowiedzUsuń