31 października 2020

Całodniowy krem NAWADNIAJĄCY – rokitnik | UZDROVISCO

Hej!

Dzisiaj o marce i produkcie, na który warto zwrócić uwagę. UZDROVISCO skupia się na kosmetykach naturalnych opartych na selektywnych, starannie dobranych ekstraktach roślinnych w wysokich dawkach. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. To totalnie roślinna i biologicznie aktywna pielęgnacja. Kosmetyki marki UZDROVISCO tworzone są w oparciu o naturalne dobre zasady, m.in. ekstrakty przygotowywane, jak do leków ziołowych, 100% dawki naturalnych składników aktywnych, opatentowana technologia fitodozująca (transportuje składniki roślinne na trudny do osiągnięcia poziom warstwy komórek naskórka i głębiej! Dzięki genialnym fitonośnikom AL i BL wędrującym łatwo w głąb skóry produkty działają na dłużej i skuteczniej.)

W tym wpisie opowiem Wam trochę o fitoceutyku, czyli całodniowym kremie nawadniającym - rokitnik. Fitoceutyki to nic innego, jak aktywne związki biologiczne występujące w roślinach. Mają one za zadanie chronić, wzmacniać, odżywiać, zapobiegać działaniu wolnych rodników oraz działać przeciwzapalnie. Mówiąc jeszcze prościej, fitoceutyk stworzony jest dla każdej kobiety, która stawia na składniki naturalne, miękkość, gładkość, a przede wszystkim zależy jej na odpowiednim poziomie nawodnienia. 

Przejdźmy do przedstawienia wartościowych składników. Krem posiada m. in. kwas hialuronowy, ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki), który działa głęboko i pozytywnie wpływa na gęstość i jędrność skóry. Ponadto, w produkcie znajdziemy mikroalgi (100% zalecanej dawki), które silnie i wielopoziomowo nawilżają. Trehalozę (100 działającej dawki) - wzmacniającą barierę naskórka oraz pobudzającą proces sprzątania komórkowego, przedłużając życie komórek. Nie zabrakło również również skwalanu, masło Shea i innych.
Krem posiada lekką konsystencję, która wchłania się w mgnieniu oka. Nie pozostawia żadnego nieprzyjemnego tłustego filmu. Na początku miałam mieszane uczucia co do efektów stosowania. Spodziewałam się natychmiastowego efektu WOW, a zaskoczył mnie wysyp niespodzianek podczas działania kremu. Prawdopodobnie to nie był czas dla mnie, gdyż niedoskonałości przestały mnie męczyć w miarę upływu czasu. Skóra zdecydowanie była nawilżona, wygładzona, miękka i delikatna w dotyku. Wygląd zyskał na efekcie zdrowej skóry. Produkt współgra z podkładami, więc jako baza pod makijaż jest idealny. Działanie na wielki plus. Ponadto, krem posiada dosyć wyraźny zapach, który niektórych może drażnić. Mi osobiście nie przeszkadza.

_________

Bądź ze mną na Instagram-ie @brylantina ! <3

1 komentarz: