21 sierpnia 2019

NOWOŚĆ - Sypki puder utrwalający | Efekt BLUR | Hean

Witajcie,
Dzisiaj na blogu będzie totalny błysk, glow, blask, czy jak kto woli. Już dawno nie byłam tak bardzo zaskoczona efektem, jaki może dać nowość marki Hean, czyli sypki puder utrwalający makijaż Photo HD Powder blurring. Wierzcie mi, że z tym pudrem można zdecydowanie przesadzić i należy go umiejętnie zastosować.
Na początek opis producenta, który uznaje, iż jest to transparentny puder utrwalający o jedwabistej teksturze oraz zdolności odbijania światła - efekt BLUR dla każdego rodzaju cery. Ma za zadanie rozmywać widoczność porów oraz niedoskonałości, a także pochłaniać nadmiar sebum.
Po dłuższym czasie stosowania mogę określić, iż puder jest niesamowicie delikatny w dotyku oraz dokładnie i drobno zmielony. Po takiej konsystencji oczekiwania są niemałe. Dodatkowo, produkt posiada w sobie widoczne maleńkie rozświetlające drobinki. Nie ukrywam, że puder przepięknie wygładza cerę i ją upiększa. Zmniejsza widoczność porów równocześnie ich nie zatykając. Przedłuża trwałość makijażu. Stwierdzam, że przy zbyt dużej ilości może wybielać skórę co niekoniecznie dobrze wygląda na zdjęciach. Tak jak wspominałam na początku, puder nałożony w dużej ilości wygląda źle, zwłaszcza gdy nałożymy go w strefie T. Można się nieźle zaskoczyć, gdy ujrzymy totalną perłę na twarzy. Z tego względu nie polecam bez umiaru nakładać pudru na czoło i brodę. Lepiej wygląda zastosowany tylko i wyłącznie na policzkach. Są plusy i minusy - po prostu należy go stosować z umiarem i ze szczególną ostrożnością, gdyż dopiero wtedy prezentuje się idealnie. :)
___________
Bądź ze mną na Instagram-ie @brylantina ! <3

5 komentarzy: