07 czerwca 2013

Recenzja - Jedwab do ciała firmy BingoSpa

Kolejny cudowny produkt firmy BingoSpa. Jest to Jedwab do ciała - 300ml / cena: 12,00zł


Czym jest jedwab do ciała?

Jedwab do pielęgnacji ciała o lekkiej konsystencji poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd. Jedwab pomaga zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość - skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka, odprężona i pachnąca. 

Jakie jest działanie jedwabiu do ciała?
  • stymuluje naturalne procesy odnowy naskórka
  • likwiduje podrażnienia skóry
  • reguluje nawilżenie skóry
  • neutralizuje wolne rodniki
  • przywraca jędrność i elastyczność skóry
  • opóźnia i niweluje oznaki starzenia się skóry 
  • zapobiega wysuszaniu i koi wrażliwą skórę

Strona producenta

Opis produktu:

Lekki, szybko wchłaniający się jedwab do ciała BingoSpa, dzięki wyjątkowym właściwościom protein jedwabiu, poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd oraz na długo pozostawia ją subtelnie pachnącą.

Proteiny jedwabiu pomagają zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość. Jak każdy emolient, zhydrolizowana proteiny jedwabna sprawiają, że skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka. Dają efekt lekkiego liftingu.

Proteiny jedwabiu przenikają do wewnętrznych warstw skóry, zwiększając i jednocześnie utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia ( głęboki efekt kondycjonujący) oraz hamują utratę wody transepidermalnej.

Jedwab do ciała BingoSpa doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i przyjemnie pachnącą, zwiększa uczucie pewności siebie i świadomości swojego ciała.


Jaki jest sposób użycia?

Nanieść jedwab na suchą i oczyszczoną skórę, delikatnie wmasować. 


Moja opinia

Opakowanie: Na opakowanie nie ma co narzekać. Jest trochę denerwujące, gdyż bardzo ciężko jedwab wyciągnąć, gdy się już kończy. Bardzo źle jest się dostać do tych resztek. Pustego opakowania nie musimy wyrzucać - można go wykorzystać ponownie, wystarczy przelać do niego nowy jedwab, mleczko, bądź mydło.  Oceniam: 9/10

Skuteczność i działanie: Po nałożeniu jedwabiu do ciała firmy BingoSpa skóra jest wyjątkowo odżywiona oraz jedwabiście gładka i pachnąca. Produkt szybko się wchłania, po czym ciało jest mocno nawilżone, a zapach utrzymuje się do kilkunastu godzin. Jeszcze nigdy nie czułam takiej delikatnej skóry. Po nałożeniu jedwabiu dotykając skóry czujemy, jakbym dotykała piórka. Oceniam: 10/10

Zapach: Zapach jest cudowny ! Bardzo długo pozostaje na skórze. Mogę odważnie powiedzieć, iż produkty firmy BingoSpa mają wyjątkowe i jedwabiście kojące zmysły zapachy! Oceniam: 10/10

Czy kupię ten produkt: TAK, po raz kolejny.

Ocena końcowa: 9,6 - produkt godny polecenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz